דיאטה סנסורית בריפוי בעיסוק

התנסות בתחושות השונות בצורה מבוקרת וקבועה לשם איזון תחושתי ויצירת תגובות מסתגלות לסביבה

לתיאור מלא


מיומנויות חברתיות

יכולת למידה, קשרים וכישורים חברתיים, התמודדות עם בחינות הינן דוגמאות מאפיינות לקשת של בעיות וקשיים עמם מתמודדים ילדינו ברמה היומיומית.

לתיאור מלא


טיפול בכתיבה בריפוי בעיסוק

במקצוע הריפוי בעיסוק מתמחים בכל הקשור לטיפול בקשיי כתיבה.

לתיאור מלא


מיומנויות חברתיות

גישה אינטראקטיבית לטיפול בילדים בעלי תפקוד גבוה על הספקטרום של האוטיזם (A.S.D.) , מתיחסת לרגשות ולמחשבות של העצמי ושל הזולת.

לתיאור מלא


ספורט טיפולי

פעילות גופנית מותאמת לבעלי צרכים מיוחדים. בתהליך פרטני או בקבוצה. התנועה והמשחק מהווים בסיס רחב לתהליך התקדמות הטיפול עם הילד. חיזוק החולשות ושיפור הקושי הקיים אצל הילד.

לתיאור מלא


פיזיותרפיה התפתחותית

מיריי לירם פיזיותרפיסטית מנוסה מטפלת בבעיות שונות מהגיל הרך עד בוגר

לתיאור מלא


קלינאי תקשורת

קלינאי תקשורת הינו בעל מומחיות וידע בתחומים החיוניים ליצירת תקשורת בין אישית. התפתחות תהליך התקשורת מושפעת מהשמיעה ומיכולות בתחום השפה ומיומניות תקשורת, דיבור, היגוי, קול.

לתיאור מלא


ריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע טיפולי, שיקומי, חינוכי מקבוצת מקצועות הבריאות. מרפאים בעיסוק מסייעים לאנשים (ילדים ומבוגרים) להיות שותפים פעילים בעיסוקים ובפעילויות שהם צריכים ורוצים לעשות בסביבות השונות שבהן הם מתפקדים כגון בלימודים, בעבודה, בבילוי שעות הפנאי ובעצמאות בחיי היום יום.

לתיאור מלא


רכיבה על אופניים לילדים בספקטרום האוטיסיטי

מדוע יש צורך בשיעורי רכיבה על אופניים לילדים בפקטרום האוטיסטי? כל ילד המגיע לגיל ארבע/חמש לומד לרכב על אופניים. רכיבה על אופניים היא חלק מהעיסוקים היום יומיים של ילדים.

לתיאור מלא


התפקודיים הניהוליים ל-A.D.H.D.

הטיפול השמרני היום בנוסף לטיפול תרופתי (באם יש צורך) הוא טיפול קוגניטיבי /התנהגותי/רגשי לפי הצורך של הילד או המבוגר. צוות דגש בריפוי בעיסוק מתמחה בטיפול קוגניטיבי לשם שיפור התפקודים הניהוליים הדרושים לילד ולהורה.

לתיאור מלא


טיפול רגשי במבוגרים

טיפול רגשי במבוגרים ע"י מירי רבין עו"ס, קלינית

לתיאור מלא


טיפול רגשי בילדים

טיפול פרטני, טיפול דיאדי (הורה-ילד), הדרכת הורים

לתיאור מלא