מירי רבין מטפלת רגשית מוסמכת


עוסקת בטיפול רגשי בילד, מבוגר ומשפחה. משתמשת בכלים טיפוליים של הדרכת הורים, טיפול הורה וילד וטיפול רגשי פרטני וזוגי במגוון נושאים התפתחותיים, התנהגותיים ורגשיים.

הכשרה מקצועית:

 

  •  B.A ביה"ס לעו"ס אוניברסיטת בר אילן
  •  M.A במסלול טיפולי ביה"ס לעו"ס אוניברסיטת בר אילן 
  •  התוכנית הדו שנתית בטיפול בילדים ונוער, אוניברסיטת בר אילן.
  •  התוכנית לטיפול קצר מועד אוניברסיטת בר אילן

 

 

נסיון מעשי 

עוסקת בתחום הטיפול הרגשי בילדים פרט ומשפחה מזה כ – 15 שנה במסגרת  יחידות להתפתחות הילד. העבודה הטיפולית ביחידות אלו מאופיינת בעבודה עם הורים וילדים אשר להם קשיים רגשיים/התנהגותיים בנוסף לקשיים התפתחותיים.

עובדת במרפאת חוץ מבוגרים בבי"ח אברבנאל. עבודה רגשית פרטנית עם מבוגרים.


גישה טיפולית

בתחום הטיפול בילד ישנה חלוקה כללית לשתי קב' גיל. בגיל הרך, המוקד המרכזי הינו בדר"כ חיזוק איכות הקשר בין ההורה וילדו וההבנה ההדדית אחד את השני, כאשר ההורה יהיה לרוב הדמות שמעורבת ומובילה את קידום הקשר בסיוע התהליך הטיפולי.

בגילאי בי"ס וגיל ההתבגרות המוקד הוא בדר"כ של טיפול פרטני, שמטרתו יצירת קשר משמעותי  בין הילד למטפלת וסיוע בעיבוד רגשי, גיבוש  של זהות עצמית (דימוי ובטחון עצמי) וקשיים חברתיים ומשפחתיים שקיימים. טיפול זה ילווה בדר"כ במפגשי הורים אחת לחודש בהם ניתן להתייחס לסוגיות שעולות בטיפול ובבית.

מעורבות ההורים בטיפול בילד נעשית מתוך הבנת חשיבותו של קשר בין ההורה לילדו וכגורם משמעותי לאפשר צמיחה ורווחה הן של הילד והן של ההורה והמשפחה. 

בתחום הטיפול במבוגר,שיטת הטיפול היא פסיכותרפיה דינאמית בה המטופל מעלה במפגש תכנים המעסיקים אותו והמטפלת מחוייבת להקשבה מתוך התכווננות ליצירת מקום בטוח וחיפוש אחר משמעות והבנה של המצוקה הרגשית. ההקשבה והשיח נעשים תוך שימוש בכלים של אמפתיה, הכלה ומעורבות, כאשר המטרה בתהליך זה להביא לצמיחה והקלה בקשיים בין אישיים (יחסים) ו/או אישיים רגשיים. 

 

גישתי, כמטפלת הינה חיובית ואופטימית המכוונת ליצירת שינוי, צמיחה ושיפור באיכות החיים הרגשיים של הפרט והמשפחה.

פרטי יצירת קשר

טלפון 050-6898468
טלפון נוסף
דוא"ל rabinmiri@gmail.com
ימי קבלה
  • ימי ג' - 16 - 20

מידע נוסף

טופס פנייה מהירה


מאמרים מקצועיים