עדי גבריאל קמחי


מרפאה בעיסוק בתחום הילדים מזה כעשור.


על עצמי:

מרפאה בעיסוק בתחום הילדים מזה כעשור. עובדת בגנים טיפוליים במשרד החינוך.  מטפלת בילדים עם קשיים תפקודיים בתחומים של: מוטוריקה גסה, מוטוריקה עדינה, גרפו מוטוריקה, תחושה, התארגנות למשחק ולמידה תואמי גיל. אני מטפלת בילדים עם הפרעת קשב וריכוז  (ADHD), קשיים בתקשורת (ASD), קושי בתפקודים ניהוליים, קשיי התארגנות וקשיי כתיבה.

במסגרת העבודה בגילאי גן חובה מעבירה טיפולים פרטניים וקבוצתיים להכנה לכתה א'.  

האני מאמין שלי:

אני מאמינה כי שילוב של ידע מקצועי ויצירתיות תוך יצירת קשר טוב עם הילד ומשפחתו מביאים להשגת מטרות הטיפול ולשיפור בתפקודו של הילד.


הכשרה:

בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק מאוניברסיטת חיפה (B.O.T)  בשנת 2005 ותואר שני בריפוי בעיסוק מאוניברסיטת תל אביב (M.Sc.OT), בשנת 2014.


במהלך שנות עבודתי אני לומדת קורסים והשתלמויות בנושאים מגוונים: כתיבה ידנית וטכנולוגית, הערכה והתערבות לילדים עם DCD, העברת קבוצות, התפתחות תקינה וחריגה של ילדים, הדרכת סטודנטים  ועוד.


מדריכת סטודנטים לריפוי בעיסוק של הקריה האקדמית אונו.


ניסיון מקצועי:


עובדת משנת 2006 במשרד החינוך- בגנים טיפוליים של החינוך המיוחד. בגנים אילו אני מטפלת בילדים עם קשיים בהתפתחות- קשיים מוטורים, קשיים תחושתים, ילדים עם קשי קשב וריכוז. הטיפול נעשה בעבודה פרטנית עם הילד /זוג ילדים/קבוצת ילדים. הטיפול נעשה תוך שילוב ושיתוף של הצוות החינוכי והטיפולי וכן בשיתוף ההורים.


בשנים 2008-2015- עבדתי במכון להתפתחות הילד של מכבי. במסגרת זאת העברתי אבחונים וטיפולים לפעוטות וילדים אשר הופנו לריפוי בעיסוק בשל קשיים תפקודיים במשחק, תקשורת, תחושה, תנועה במרחב, תפקוד גרפי וקשיי קשב וריכוז.


פרטי יצירת קשר

טלפון 0526449255
טלפון נוסף
דוא"ל adidas3312@gmail.com
ימי קבלה
  • ימיי קבלה:  שלישי- 15-19, שישי 8-12.

מידע נוסף

דף הפייסבוק שלי

דף הפייסבוק שלי


טופס פנייה מהירה


מאמרים מקצועיים